Morfose Cosmetics

Türkiye’nin dünyaya açılan markası Morfose Kozmetik, %100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.1981 yılında kozmetik sektöründe faaliyetine başlayan Sora grup şirketi ürünlerini; İstanbul Silivri’ de bulunan yaklaşık 30.000 m2 entegre üretim tesisinde, konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile son teknolojiyi kullanarak Avrupa Kozmetik Regülasyonuna uygun olarak üretmektedir.

Köklü ve başarılı bir geçmişe sahip olan, kozmetik pazarında müşterisine geniş ürün yelpazesi sunan Morfose Kozmetik, yurtiçi ve yurtdışı birçok ülke için satışını Türkiye -İstanbul’da bulunan merkezinden yöneterek ihracattaki başarısını sınır ötesine taşımış ve her yıl kapasitesini arttırarak güçlenmeye devam etmektedir.

MORFOSE KOZMETİK SORA GRUP TARAFINDAN KURULDU.
2016
MORFOSE CEZAYİR İŞ ORTAKLIĞI HAYATA GEÇTİ VE MORFOSE ÜRÜNLERİ CEZAYİR’DE ÜRETİLMEYE BAŞLANDI
2017
MORFOSE İNGİLTERE LONDRA MERKEZLİ OLARAK KURULDU.
2018
MORFOSE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ FLORİDA MERKEZLİ OLARAK KURULDU.
2019

VİZYON - MİSYON

Vizyon; Doğru ürün-fiyat ekseninde tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılayan, kaliteli, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak ve global pazarlarda ülkemizi temsil eden bir marka konumuna gelmek.

Misyon; Faaliyette bulunduğumuz kozmetik alanında; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

SERTİFİKALAR

AR-GE

Tüm Ar-Ge ve Üretim Süreçlerimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek şekilde uluslararası standartlarda yönetilir. Ar-Ge formülasyonları, tüketici ihtiyaçları ve pazar koşullarına göre geliştirilmeye devam eder. Ürünlerimizde kullanılan tüm içerikler Avrupa Kozmetik Regülasyonu kriterlerine uygun olarak seçilir ve dünyanın önde gelen uluslararası tedarikçilerinden temin edilir.

SOSYAL SORUMLULUK

Morfose Kozmetik tüm faaliyetlerini topluma karşı sosyal ve çevresel sorumluluk bilinciyle gerçekleştirmektedir.

MORFOSE KOZMETİK KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. ANONİM ŞTİ. olarak;
İşe alım uygulamaları için gerekli prosedür ve mekanizmaları kurarak çocuk işçiliğinin engellenmesi için 16 yaşından gün almamış kimseyi istihdam etmemeyi, İşe alım süreci boyunca adaylar arasında herhangi bir konuda (din, dil, ırk, etnik köken, vb) ayrımcılık yapmamayı, Çalışanlar ve yönetim arasında iyi bir iletişim sağlayabilmek için tüm dilek, şikayet ve önerileri alacak, değerlendirecek ve uygun şekilde cevaplandıracak bir sistem kurmayı, Türkiye’nin ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin gelenek ve kültürlerine duyarlı davranıp, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket etmeyi, fazla mesai ücretlerini yasada gösterildiği gibi hesaplamayı, maaşlardan herhangi yasal olmayan bir kesinti yapmamayı, Firma için uyulması gereken kuralları yasal şartları gözeterek oluşturmayı, çalışanlara aktarmayı, Tedarik zinciri içerisinde kullanılan alt üreticilerin sosyal şartlarını gözden geçirerek onların Morfose Sosyal Sorumluluk Politikası ile uyumlu çalışmaları için gereken düzeltmeleri desteklemeyi ve yalnızca asgari gereksinim ve üzerini sağlayabilen firmalarla çalışmayı taahhüt ederiz.

İK POLİTİKASI

İşe alım süreçlerimizde temel hedefimiz, adayların yetenek ve becerilerini analiz ederek doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmektir.
Çalışan ihtiyacımızı, kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlara yapılan başvurularla gerçekleştiriyoruz. İşe alınacak adaylara pozisyonun gerektirdiği ölçme ve değerlendirme araçlarını uyguluyoruz. Bütün çalışanlarımızın haklarına saygı duyuyoruz.

Size uygun pozisyonları görmek için tıklayınız.