Morfose Cosmetics

Profesyonel kanal ve kişisel kullanım alanında kozmetik tüketicisine hizmet eden Morfose Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş ‘’Kaliteyi ulaşılabilir kılma’’ sloganı ve   “insanların en iyiye layık olduğu” anlayışı ile faaliyetlerine başladı. Kozmetik alanında gelişmelerini hızla sürdürerek kısa sürede sektörün genç, dinamik ve yenilikçi firmaları arasında yerini almayı başardı.

Morfose, Nox, Ossion ve daha birçok markamız ile çeşitli ürün gruplarında; üretim, satış-pazarlama ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ülkemizde profesyonel kanalda sektör lideridir. Uluslararası pazarda ise farklı iş modelleri ile yatırım yaparak global pazarda 7 kıta da ürünleri tercih edilen firma konumundadır. Tüketici ve Pazar ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek geliştirdiğimiz yenilikçi ve yüksek kalite ürünlerle sektörün dinamizmine ve gelişimine öncülük etmekteyiz.

Amerika kıtasında Florida, Avrupa’da Paris ve Londra olmak üzere satış, pazarlama ve dağıtım ofislerimizle, Cezayir’de ise tüm Ortadoğu’nun ihtiyacını karşılayabilecek üretim tesisi yatırımlarımızla markalarımızın gelişimine ve ülkemizin ihracat gelirlerinin artmasına önemli katkılar sunmaktayız.

Kökeni mitolojik rüya ilminden, Morpheus’un değişim vaadinden gelir. Yenilikçi yaklaşımı ve sürekli değişime olan inancı ile Morfose markası sektörün gelişimine de katkılarda bulunur. Morfose markası ürünlerini bilimsel araştırmalar ile geliştirir ve klinik çalışmalar ile kullanımının güvenli olduğu kanıtlanan ürünlerini tüketicilerine güvenle sunar. Kendini iyi bakımlı ve güzel hissetmek herkesin hakkı olduğu inancıyla titizlikle geliştirdiği saç boyama, saç şekillendirme, saç bakımı, cilt ve vücut bakımına dair kozmetik ürünlerini tüketicilerin kullanımına sunar.

Her cildin ve saçın eşsiz güzellikte olduğu bu yüzden de herkesin ihtiyacının farklı olduğunu bilerek ürünlerimizi geliştiriyor ve kullanıcılarımızın kendilerini daha özgür, daha özgüvenli, daha iyi ve daha güçlü hissetmelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Morfose sizi önemsiyor ve daha iyisi için sürekli çalışıyoruz…..

VİZYON - MİSYON

Vizyon; Doğru ürün-fiyat ekseninde tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılayan, kaliteli, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak ve global pazarlarda ülkemizi temsil eden bir marka konumuna gelmek.

Misyon; Faaliyette bulunduğumuz kozmetik alanında; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

SERTİFİKALAR

AR-GE

Tüm Ar-Ge ve Üretim Süreçlerimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek şekilde uluslararası standartlarda yönetilir. Ar-Ge formülasyonları, tüketici ihtiyaçları ve pazar koşullarına göre geliştirilmeye devam eder. Ürünlerimizde kullanılan tüm içerikler Avrupa Kozmetik Regülasyonu kriterlerine uygun olarak seçilir ve dünyanın önde gelen uluslararası tedarikçilerinden temin edilir.

SOSYAL SORUMLULUK

Morfose Kozmetik tüm faaliyetlerini topluma karşı sosyal ve çevresel sorumluluk bilinciyle gerçekleştirmektedir.

MORFOSE KOZMETİK KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. ANONİM ŞTİ. olarak;
İşe alım uygulamaları için gerekli prosedür ve mekanizmaları kurarak çocuk işçiliğinin engellenmesi için 16 yaşından gün almamış kimseyi istihdam etmemeyi, İşe alım süreci boyunca adaylar arasında herhangi bir konuda (din, dil, ırk, etnik köken, vb) ayrımcılık yapmamayı, Çalışanlar ve yönetim arasında iyi bir iletişim sağlayabilmek için tüm dilek, şikayet ve önerileri alacak, değerlendirecek ve uygun şekilde cevaplandıracak bir sistem kurmayı, Türkiye’nin ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin gelenek ve kültürlerine duyarlı davranıp, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket etmeyi, fazla mesai ücretlerini yasada gösterildiği gibi hesaplamayı, maaşlardan herhangi yasal olmayan bir kesinti yapmamayı, Firma için uyulması gereken kuralları yasal şartları gözeterek oluşturmayı, çalışanlara aktarmayı, Tedarik zinciri içerisinde kullanılan alt üreticilerin sosyal şartlarını gözden geçirerek onların Morfose Sosyal Sorumluluk Politikası ile uyumlu çalışmaları için gereken düzeltmeleri desteklemeyi ve yalnızca asgari gereksinim ve üzerini sağlayabilen firmalarla çalışmayı taahhüt ederiz.

İK POLİTİKASI

İşe alım süreçlerimizde temel hedefimiz, adayların yetenek ve becerilerini analiz ederek doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmektir.
Çalışan ihtiyacımızı, kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlara yapılan başvurularla gerçekleştiriyoruz. İşe alınacak adaylara pozisyonun gerektirdiği ölçme ve değerlendirme araçlarını uyguluyoruz. Bütün çalışanlarımızın haklarına saygı duyuyoruz.

Size uygun pozisyonları görmek için tıklayınız.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Morfose Kozmetik olarak Çevre Mevzuatı, İş Hukuku Mevzuatı, GMP ve yerel gereklilikler ile paydaşların beklentilerine uyumu sağlamak amacıyla;

Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre, iş sağlığı ve güvenliği etkilerini değerlendirir, kontrol altında tutar ve en aza indirmek için uygun teknolojileri kullanır, çevre ve iş kazaları ile meslek hastalıklarının yaşanmadığı bir çalışma ortamı için çaba harcarız.

Eğitime ve iletişime önem veririz. Bu yol ile çalışanlarımızın kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini arttırmayı temel alırız.

Yönetim sisteminin etkinliğini sürekli geliştirmekteyiz.

Kaliteli hammadde kullanarak müşterilerin taleplerini en hızlı ve doğru şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlarız.

Gerekliliklere uygun üretimi gerçekleştirecek alt yapı ve personel kalitesini sağlarız.

İlgili tarafların memnuniyet ve beklentilerini takip ederek gereklilikleri yerine getirmekteyiz.

Kalite standartlarını, GMP [İyi imalat uygulamaları] gerekliliklerini, yasal mevzuatları ve müşteri özel isteklerini uygular ve sürekli gelişmeye elverişli bir yapıda uygulanmasını sağlayarak hatasız çalışırız.

Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre, iş sağlığı ve güvenlik bilinç düzeyinin arttırılması ve bireysel sorumluluklar kazandırılması için eğitim faaliyetleri düzenler; iş güvenliğini arttırmak için insanların davranışlarını değiştirmeye özellikle önem veririz.

Sürdürülebilir bir çevre için atıkların en düşük seviyeye indirilmesini sağlar, geri dönüşümü destekler, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmayı sağlarız.

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite uygulamaları açısından örnek bir şirket haline gelmeyi amaçlarız.

Entegre Kalite Politikasını gözden geçirerek ilgili yönetim sistemlerini kullanarak kalite seviyesini etkileyecek riskleri kaynağında önlemek için hedeflerle performansı sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Morfose Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak tüketici ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken çevreye duyarlı ve sürdürülebilir yaklaşım sergiler ve çevreye verdiğimiz zararlı etkileri azaltmayı amaçlamaktayız.

Bu amaçla; ürünlerimizin ve faaliyetlerimizin çevresel açıdan güvenli olmasını sağlamayı, tasarım aşamasından ömür çevrimi sonuna kadar tüm aşamalarda çevre için aynı duyarlılığı göstermeyi ve çevreye olan sorumluluklarımız konusunda başta tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm operasyonel paydaşlarımızın bilincinin arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Morfose Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri San. Tic. A.Ş olarak sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetim sistemi içerisinde hedeflerimize ulaşmak için:

  • Hammadde temininden tüketicimizin ürünlerimizi kullanımı ve bertaraf aşamasına kadar olan her basamakta çevresel etkilerimizi değerlendirir, teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde olumsuz çevresel etkilerin azaltılmasını sağlarız,
  • Çevre ile ilgili tabi olduğumuz ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere ve diğer yükümlülüklere uyarız,
  • Doğal kaynakların tüketiminin azaltılmasını ve enerji verimliliğinin artmasını, atıkların en düşük seviyeye indirilmesini ve geri dönüşümün desteklenmesini sürekli takip ve geliştirilen uygulamalarımızla sağlıyoruz,
  • Tüm çalışanlarımıza çevre konusunda eğitimler vererek üst yönetimden en alt birime kadar tüm çalışanlarımızın çevre sorumluluk bilincinin artmasını sağlarız,
  • Çevre duyarlılığın gelişmesi ve çevre hedeflerimize ulaşmamıza katkıda bulunmaları için tüm operasyonel paydaşlarımız ile birlikte hareket ediyoruz,
  • Çevre yönetim sisteminin devamlılığının sağlanması için periyodik gözden geçirmelerle sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmekteyiz.
E-Bültene Kayıt Ol
KVKK - okudum ve kabul ediyorum.